Program do faktur Data Faktury Pro

Możliwość pracy online teraz także w wersji Pro!

Możliwość pracy przez sieci internet (online) z wykorzystaniem bazy w chmurze. Dzięki funkcji będziesz mógł wystawić fakturę w firmie, domu, u klienta, wszędzie gdzie będzie dostępne połączenie internetowe.
Więcej informacji tutaj lub pod numerem telefonu 61 415-29-28.

Program do faktur Data Faktury skierowany jest dla małych i średnich firm. Teraz w nowej odsłonie, która oferuje jeszcze więcej funkcjonalności oraz zupełnie nowy i jeszcze bardziej intuicyjny interface.

Dostosowany do przepisów na 2024 rok.

Program posiada bezterminową licencję co oznacza jednorazowy zakup bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Bezterminowe aktualizacje w ramach aktualnej wersji.

W programie można wystawić następujące dokumenty: Faktura VAT, Faktura Metoda Kasowa, Proforma, Faktura marża, Rachunek uproszczony, Paragon, Faktura w walucie, Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, Proforma w walucie,  Rachunek w walucie, Proforma, wraz z kodami GTU oraz odpowiednimi procedurami.

Korekty wszystkich typów dokumentów

Oraz Gwarancje, Kasa Przyjmie, Nota korygująca 

Generowanie pliku xml JPK-FA.

Dla firm podmiotowo zwolnionych z VAT dostępne dokumenty: Faktura bez VAT, Faktura walutowa bez VAT, Paragon, Proforma, korekty wszystkich typów dokumentów, GwarancjeKasa PrzyjmieNota korygująca.

Automatyczny moduł KSeF - wysyłanie e-faktur, pobieranie nr KSeF wysłanego dokumentu
Pobieranie listy faktur zakupowych, podmiotu trzeciego oraz własnych sprzedażowych, wydruk pobranych dokumentów z KSeF.

Możliwość wystawiania dokumentów z danymi Wystawcy, Sprzedawcy, Nabywcy oraz Odbiorcy.

Dokumenty sprzedażowe można utworzyć na podstawie innego dokumentu co pozwala na skrócenie czasu wystawiania podobnych faktur.

Pozwala drukować Rejestr sprzedaży VAT z podziałem na stawki VAT jakie były uwzględnione na dokumentach w określonym czasie.

Program pozwala na wygenerowanie pliku z dokumentami sprzedażowymi w formie XML - JPK_FA. Jest to dokument potrzebny na życzenie Urzędy Skarbowe. 

Pozwala drukować również różnego rodzaju zestawienia jak:  Sprzedaż za okres, Wystawione proformy za okres, Nierozliczone dokumenty sprzedaży, Sprzedaż kontrahentom za okres, Sprzedaż wybranego kontrahent, Nierozliczone płatności kontrahentów, Cennik towarów oraz Sprzedaż towarów, ponaglenie i wezwanie do zapłaty.

Można wydrukować dodatkowo różne druki jak: przelew / wpłata do banku, przelew do US,  nadruk  danych adresowych kontrahenta na kopertę, wydruk na paczkę pocztową.

Możliwość pobierania danych kontrahenta z bazy GUS (Funkcja zależna od dostępności usługi przez GUS).
Możliwość sprawdzania czy klient jest czynnym podatnikiem VAT (Funkcja zależna od dostępności usługi przez Ministerstwa Finansów).

Program posiada również moduł kilometrówki. Posiada kartotekę pojazdów, rejestr przebiegu pojazdów oraz rejestr kosztów użytkowania pojazdów.  Pozwala drukować ewidencje przebiegu oraz ewidencje kosztów użytkowania.

Wszystkie wydruki dokumentów oraz raportów i zestawień można zapisać bezpośrednio do PDF, dokumentu Word,  arkusza Excel oraz plików HTML.

Program do faktur pozwala również wysłać dokument w PDF emailem bezpośrednio z programu.

Program współpracuje z drukarkami fiskalnymi ELZAB i Novitus.

Dla wersji programu Data Faktury Pro+ i Pro+ LAN kody są dołączone do eksportu dokumentów w formacie Edi++ i Format 3.0 . Został również przygotowany generator pliku xml JPK-V7M wyłącznie do komunikacji z programem księgowym lub biurem rachunkowym. 

 

Wymagania programu do faktur:

  • System Windows 11, 10, 8.1 
  • Połączenie z Internetem
  • Rozdzielczość ekranu 1024x768
  • 100 MB wolnej przestrzeni dyskowej
  • 4 GB pamięci RAM
  • Microsoft .NET Framework 4.8

Galeria

Masz pytanie ?
CHCESZ KUPIĆ / PRZETESTOWAĆ PROGRAM?

Przetestuj Kup program

Kontakt z konsultantem

Doradca Klienta

T: +48 61 415 29 28
E: pomoc@poldata.pl

Formularz kontaktowy