tworzenie stron internetowch
Aplikacje dla Apple iPhone
Strona główna Mapa serwisu
Szukaj Szukaj
Oferta

Telefon 690 306 609
biuro @ m2dev.pl
Telefon

Portfolio - projekty stron biur nieruchomości

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | złóż zapytanie ofertowe

 WGN Chrzanów

Rozbudowany serwis biura nieruchomości WGN Chrzanów zbudowany na autorskim systemie zarządzania treścią CMS PT 3.0. Natomiast oferty nieruchomości zintegrowane są z programem do ewidencji nieruchomości iNet Online. Witryna posiada m.in. dynamicznie generowaną wyszukiwarkę, możliwość samodzielnego dodawania zdjęć w animacji Flash, schowek oraz porównywarkę ofert, newsletter, kalkulator opłat, zaznaczanie ofert na mapie Google, specjalnie zaprojektowany system wyróżniania i rozróżniania ofert nieruchomości, a także moduł artykułów dla poszczególnych kategorii.

www.wgn.nieruchomosci.pl

 Ellmann Nieruchomości

Nowa strona internetowa dla firmy Ellmann nieruchomości została zintegrowana z programem do ewidencji nieruchomości - iNet Online, dzięki któremu jednym kliknięciem możemy eksportować oferty nie tylko na własną stronę www, ale także na największe portale nieruchomości w Polsce. Natomiast do zarządzania stroną wykorzystaliśmy autorski system CMS PT 3.0 umożliwiającym edycje i zarządzanie tekstami.

www.ellmann.com.pl

 Pegaz Nieruchomości

Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy Pegaz Nieruchomości. Witryna została zintegrowana z programem do zarządzanie ofertami nieruchomości - iNet Online, dzięki któremu jednym kliknięciem możemy eksportować oferty nie tylko na własną stronę www, ale także na największe portale nieruchomości w Polsce. Całość została oparta na autorskim systemie CMS PT 3.0 umożliwiającym edycje i zarządzanie tekstami na stronie internetowej.

www.pegaz.nieruchomosci.pl

 Anix

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dla firmy ANIX rozbudowaną stronę nieruchomości opartą na naszym systemie zarządzania treścią CMS PT 3.0. Witryna pobiera oferty nieruchomości z dwóch programów do ewidencji iNet Online oraz MLS 2007. Strona posiada samoczynnie aktualizujące się kursy walut oraz moduł dynamicznego tworzenia kategorii oraz podstron.

www.anix.com.pl

 Pernak Nieruchomości

Dla biura Pernak Nieruchomości odświeżyliśmy istniejącą stronę. Zmianie uległ jedynie projekt graficzny przy zachowaniu dotychczasowego rozmiaru i rozmieszczenia poszczególnych elementów z poprzedniej wersji.

www.pernak.com.pl

Panta Rhei Sp. z o.o. 

Nowa strona internetowa dla firmy Panta Rhei będącej pośrednikami w obrocie nieruchomościami oraz zespołem projektantów na rynku nieruchomości. Na specjalnie życzenie Klienta zastosowaliśmy nietypowe rozwiązanie dla funkcjonowania animacji w winiecie strony - daje to efekt dynamicznego zmniejszania i rozszerzania się podczas przejścia na nową podstronę. Dodatkowo Klient ma możliwość samodzielnego dodawania zdjęć w animacji Flash. Cała strona oparta jest na przygotowanym przez naszą firmę systemie CMS PT 3.0, natomiast oferty nieruchomości zintegrowane są z programem do ewidencji nieruchomości INET Online.

www.pantarhei.pl

złóż zapytanie ofertowe || następna strona


© M2dev sp.j. Dopiewo, ul. Ks. A. Majcherka 29
O firmie Projektowanie stron Realizacje Oprogramowanie na zamówienie Polityka cookie Kontakt